Yükleniyor...

NEBIM V3

5,000.00 ₺
YUOG-NEBIM

NEBIM V3

5,000.00 ₺ / Ay
Image

Teknik Detaylar ve Açıklama

Nebim V3 Entegrasyonu

Nebim V3, geniş modülleri ve özelleştirilebilir yapısı ile sektörde öne çıkan bir ERP sistemidir. Yuog Software olarak, PHP’nin web tabanlı esnek yapısını kullanarak Nebim V3’ün sunduğu veritabanına doğrudan bağlanıyoruz. Bu bağlantı sayesinde, müşterilerimizin SQL prosedürlerini etkin bir şekilde kullanmalarına olanak tanıyoruz.

SQL Prosedürleri ve Otomasyon

Veritabanı işlemlerinde SQL prosedürleri, tekrar eden görevleri otomatize etmek ve veritabanı performansını artırmak için vazgeçilmezdir. Müşterilerimiz, Yuog Software’in geliştirdiği PHP tabanlı araçlarla, günlük iş süreçlerini hızlandırabilir ve hata oranlarını minimuma indirebilirler. Üstelik bu süreçlerde, SQL prosedürlerini kullanarak karmaşık veri işlemlerini sadeleştirmekteyiz.

Web sitemiz çerez kullanır ve bu amaçlar için IP adresinizi toplar.
yuog software, bireysel istatistikleri toplamak ve Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarına tabi kişiselleştirilmiş teklifler ve reklamlar sağlamak için çerezleri ve IP adresimi kullanabilir. yuog software, bu amaçla üçüncü taraf hizmetleri kullanabilir. Vazgeçme sayfasını ziyaret ederek onayımı istediğim zaman iptal edebilirim.
~ root#  
[X]