Yükleniyor...

Enterprise Resource Planning (ERP)

Enterprise Resource Planning (ERP), bir organizasyonun farklı bölümlerinin işlevlerini yönetmek için bütünleşik bir yazılım sistemidir. ERP hizmetleri, müşterinin iş ihtiyaçlarını anlamak, yazılımın tasarımı ve yapılandırılması, kurulumu, eğitimi, veri dönüşümü ve destek hizmetlerini içerir.

İncele

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web Sitenizi Zirveye Taşıyın: Uzman SEO Hizmetleriyle Arama Motorlarında Öne Çıkın!

İncele

Custom XML

Özelleştirilmiş XML feedleriyle verilerinizi Facebook, Google ve diğer platformlara uygun hale getiriyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, veri yönetiminde başarı sağlıyoruz. Reklam performansınızı artırmak, hedef kitlenizi daha iyi anlamak ve stratejilerinizi geliştirmek için XML feedlerinizi düzenliyor ve optimize ediyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirme, otomatik veri senkronizasyonu, gelişmiş analiz ve raporlama imkanları sunuyoruz. Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin dijital başarısına katkıda bulunalım.

İncele
Daha fazlası için kaydır
Web sitemiz çerez kullanır ve bu amaçlar için IP adresinizi toplar.
yuog software, bireysel istatistikleri toplamak ve Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarına tabi kişiselleştirilmiş teklifler ve reklamlar sağlamak için çerezleri ve IP adresimi kullanabilir. yuog software, bu amaçla üçüncü taraf hizmetleri kullanabilir. Vazgeçme sayfasını ziyaret ederek onayımı istediğim zaman iptal edebilirim.
~ root#  
[X]