Yükleniyor...

Custom XML

3,000.00 ₺
YUOG-XML

Custom XML

İşletmenizin büyümesi için özelleştirilmiş XML feedleri kullanmanın önemi büyüktür. Ancak bu süreç genellikle karmaşık ve teknik bilgi gerektirir. Bu nedenle, sizin için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu bir çözüm geliştirdik

3,000.00 ₺ / Ay
Image

Teknik Detaylar ve Açıklama

XML Feed Düzenleyici, XML feedlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebileceğiniz PHP ve JavaScript tabanlı bir uygulamadır. Daha önce bu tür bir işlem yapmamış olsanız bile, arayüzümüzün kullanımı kolay ve sezgisel olacak şekilde tasarlandı.

Bu araç sayesinde:

  1. XML feedlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
  2. İhtiyaçlarınıza uygun yeni elementler ekleyebilirsiniz.
  3. İstenmeyen elementleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.
  4. XML feedlerinizi birkaç tıklama ile yönetebilirsiniz.

Yani artık dış kaynaklı bir geliştiriciye ihtiyaç duymadan XML feedlerinizi kişiselleştirme ve yönetme kontrolünü elde tutabilirsiniz. Hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlar.

XML Feed Düzenleyici, işletmenizin verimliliğini ve üretkenliğini artırmaya yardımcı olacaktır. Bu araçla, kontrol tamamen sizde. XML feedlerinizi nasıl yöneteceğinizi ve işletmenizin verilerini nasıl kullanacağınızı siz belirleyin.

Web sitemiz çerez kullanır ve bu amaçlar için IP adresinizi toplar.
yuog software, bireysel istatistikleri toplamak ve Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarına tabi kişiselleştirilmiş teklifler ve reklamlar sağlamak için çerezleri ve IP adresimi kullanabilir. yuog software, bu amaçla üçüncü taraf hizmetleri kullanabilir. Vazgeçme sayfasını ziyaret ederek onayımı istediğim zaman iptal edebilirim.
~ root#  
[X]